KONTAKTA OSS


Qlive, QTECHlive, QTECH, kärt barn har många namn!
Nedan finner du alla uppgifter du behöver för att komma i kontakt med oss.

 
 
 
 

Kevin Qvarnström
VD
Personal
Projekt
Ljud

+46 (0) 708 45 22 61 kevin@qtech.se

Jesper Sirenius
Bokare

Logistik
Ljud
+46 (0) 738 40 99 87
jesper@qtech.se

Timmy Qvarnström
Styrelseordförande
IT
Bild
Ljus

+46 (0) 706 92 40 48
timmy@qtech.se

Henrik Ohlin

Kamera

Studio
Ljud

+46 (0) 76 084 65 70
henrik@qtech.se

Robert Pettersson
Ledamot
Service
Rigg
Ljus

+46 (0) 735 33 50 76
robert@qtech.se

Oliver Sjöberg
Streaming

Service
Ljus

+46 (0) 739 41 74 19
oliver@qtech.se


FAKTURA
Industrivägen 41
433 61 Sävedalen
faktura@qtech.se
Org 5569-828113

Joakim Augustsson
Kamera
Ljus


Anna Billmark

Kamera
Studio


Elin Göransson
Kamera
Ljus

Copyright QTECH © All Rights Reserved